REFERENCIE

Boli ste s návštevou u nás spokojní?

Napíšte nám SEM.

V
áš názor je pre nás dôležitý.

Sem patrí váš dlhý nadpis

Sem vložte podnadpis

24.1.2018

Andrea N.


Neskutočný ľudský prístup, každý zvierací pacient si zaslúži takú opateru ako našiel náš Remy práve tu, ďakujeme celému tímu a hlavne trpezlivému, najlepšiemu doktorovi p. Sadloňovi

5.9.2017

Lenka B.

Úžasný a profesionálny prístup lekárov a celého personálu. Veľká vďaka za liečenie našeho šteniatka Arga. 🐕 ĎAKUJEME, ĎAKUJEME, ĎAKUJEME. Odporúčame všetkým zvieracím pacientom. 😊😊😊

3.8.2017

Marta a Peter


Touto cestou by sme radi poďakovali celému personálu sestričiek na klinike VETAXS v Trenčíne a hlavne p.MVDr. Sadloňovi za príkladnú starostlivosť o nášho 14.ročného pudlíka Badyho. Keďže má svoj vek, má aj s tým spojené choroby. Boli sme veľmi milo prekvapení milím prístupom celého personálu pri jeho vyšetrení. Pán MVDr.Sadloň ho vyšetril,oboznámil nás s jeho stavom (zistil, že má choré srdiečko a zuby vo veľmi zlom stave) a nasadil mu liečbu. Po 2 mesiacoch sa stav nášho miláčika zlepšil nie 50 ale o 100 percent vďaka nariadenej liečbe. Ešte raz patrí poďakovanie MVDr.Sadloňovi za jeho ľudský prístup k nášmu Badymu a zároveň aj personálu na tejto klinike. Túto kliniku vrelo odporúčam každému, kto má doma štvornohého kamaráta. ĎAKUJEME :-))))

11.1.2017

Kamil V.

Super prístup celého personálu môžem pochváliť, odporučiť a poďakovať! 😊 ĎAKUJEM 😉

30.12.2016

Erika a Michaela

Ďakujeme za skvelú starostlivosť o našu mačaciu perepúť, Aryu, Ebony, Adelku a Mici :) Ebony p. doktorovi Sadloňovi obzvlášť za záchranu v takmer poslednej chvíli.

12.12.2016

Michal Dz.

Ďakujeme Pánom Doktorom o starostlivosť počas obdobia našej 18 ročnej mačičky. Žiaľ skrz svoj zdravotný stav sa jej už pomôcť nedalo. Tak isto aj za veľmi ľudský prístup, ako k "malým" pacientom tak k ich majiteľom. Zvyšné zvieratká behajú aj vďaka Pánom Doktorom. Ďakujem.   

29.11.2016

Martina Ž.

Chcem sa touto cestou poďakovať MVDr.Adamaťovi. Po úspešnej operácii zadnej nožičky začal náš labrador Andy zase šťastne a radostne žiť a behať bez bolestí.

29.6.2016

Jozef F.

Ďakujeme za záchranu nášho papagája, nech sa Vám darí!

29.4.2016

Oľga K. 

Moc dík, perfektní team. Přeji hodně stejně spokojených klientů. Samík a panička.

18.2.2016  

Zuzana M.

Dobrý deň :) Chcem sa aj touto cestou - na Vašej novej web stránke - poďakovať za príkladnú starostlivosť o nášho psíka Dorotku. Nech sa vám darí.