REFERENCIE

Boli ste s návštevou u nás spokojní?

Napíšte nám SEM.

V
áš názor je pre nás dôležitý.

Referencie


20.07.2023

Matra T. 

Chcem sa poďakovať MVDr. Adamaťovi, za to, že nám vysvetlil všetko ohľadne nášho psíka, ktorý sa narodil s vrodenou vadou prednej nožičky. Pán doktor bol veľmi ochotný, láskavý, milý, príjemný. Pán doktor, ĎAKUJEM.  


19.07.2023

Margaréta Ž. 

Ďakujem veľmi pekne za profesionálny a empatický prístup MVDr. Sadloňa a MVDr. Adamaťa, ktorý je pre mňa ako majiteľa veľmi dôležitý. Služby kliniky využívam už viac ako 15 rokov a verím, že minimálne ďaľších 15 budem!  


25.10.2022

Linda B.

Ďakujem veľmi pekne za profesionálny a empatický prístup MVDr. Sadloňa a MVDr. Adamaťa, ktorý je pre mňa ako majiteľa veľmi dôležitý.  Služby kliniky využívam už viac ako 15 rokov a verím, že minimálne ďaľších 15 budem!  

14.10.2022

Ivana D.

Dobrý deň, veterinárnu kliniku VETAXS môžem len a len odporúčať. Ošetrujúci lekár MVDr. Sadloň má profesionálny prístup, odborne vie diagnostikovať pacientov problém, vysvetlí diagnózu aj laikovi, nastaví liečbu a dbá na úplné vyzdravenie pacienta. Taktiež bol veľmi ochotný pri dohadovaní termínov na daľsie kontroly. Patrí mu vďaka za vyliečenie nášho miláčika. S pozdravom, I.

3.10.2022

Petra K.

Pekný deň. V tejto klinike dostávame dlhoročnú starostlivosť. Našu Jess, ktorá má 13,5 roka, operoval MVDr. Sadloň, ktorému sme naozaj za všetko vďační. Všetko perfektne vysvetlil a po zákroku starostlivosť pokračovala. Veľmi pekne ďakujeme za empatiu, ľudský prístup a profesionalitu, čo len potvrdilo, že sa vždy môžeme na Vás spoľahnúť a veriť Vám. Veľká vďaka patrí celému personálu.

1.10.2022

Ľubica M.

Veľmi pekne ďakujeme za starostlivosť o naše psy na tejto klinike. To sa týka aj nášho predošlého psíka, ktorý bol veľmi chorý a až do poslednej chvíle bolo oňho profesionálne aj empaticky postarané. Taktiež náš terajší psík mal brušné problémy a bola mu daná profesionálna aj ľudsky príjemná starostlivosť.  

21.9.2022

Jaroslava M.

Náš havík Tao mal zdravotné problémy. Oceňujeme ľudský a profesionálny prístup. Bohužiaľ u Tajíka sa objavila nevyliečiteľná choroba. Pán doktor Sadloň nám, havkovi pomohol, aby sa netrápil, všetko vysvetlil, vybavil, aj krematórium..., bol veľmi empatický, čo sme ocenili v takej pre nás, ťažkej chvíli.
Toto zariadenie sme navštívili aj v minulosti, vždy ústretové milé a odborné jednanie. Ďakujeme.

12.4.2021

Katarína V.

Ďakujem za úspešnú operáciu krížového väzu 3 ročnému westíkovi Bennymu, ktorú robil MVDr. Adamať. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. Katarína Valková

18.2.2021

Tomáš K.

Ďakujeme MVDr. Adamaťovi za skvelo odvedenú operáciu krížneho väzu a následnú starostlivosť :-)
Lexus & Peter Kadlec

29.6.2020

Miloš P.

Veľká spokojnosť s personálom. Úžasní ľudia, perfektný prístup k zvieratám a dokonale odvádzajú svoju prácu. Môžem každému len doporučiť a to už som prešiel rôznymi klinikami. Veľké ďakujem celému tímu !!!

25.6.2020

Marta P.

Vážený pán MVDr. Sadloň,
ĎAKUJEM Vám za profesionálny prístup naplnený EMPATIOU s majiteľom psieho miláčika, ktorého delí od ukončenia jeho pozemskej púte už len pár minút. Náš ŽOLÍK bol u nás síce len 2 roky a 11 mesiacov (presne na deň), keď sme sa ho ujali, keďže mu zomrel pôvodný pán, ale vzhľadom na rodinné okolnosti bol naším psím psychológom a liečiteľom. A to doslova. Bol pre nás skutočne tým, čo reálne znamená jeho meno - našou výhrou a Žolíkom v pravom slova zmysle. Aj preto bolo rozhodnutie poslať ho na druhý breh mojím najťažším rozhodnutím v mojom doterajšom živote. Vaše slová o jeho bolesti a utrpení mi ho pomohli prijať v sebe samej, pochopiť a následne urobiť .Žolíka už nič nebolí a to je moja hlavná útecha, už je v psom nebi so svojím pôvodným pánom, keď jeho urnička bude uložená na jeho hrobe. ĎAKUJEM pán doktor a určite si túto skúsenosť nenechám pre seba, ak bude niekto potrebovať pomoc pre svojho domáceho miláčika.
NECH SA VÁM DARÍ V OSOBNOM AJ PRACOVNOM ŽIVOTE!!!
Marta Partlová, Trenčín

12.5.2020

Darina a Vladimír T.

Srdečne ďakujeme celému kolektívu veterinárnej kliniky za obetavú starostlivosť o nášho jedenásťročného člena rodiny - psíka - jazvečíka Benyho, ktorý aj napriek maximálnej odbornej pomoci od pánov doktorov a sestričiek prehral svoj ťažký boj a dňa 12. apríla odišiel navždy za dúhový most. Prajeme Vám všetko len to najlepšie vo Vašej obetavej práci a veľa uzdravených a spokojných zvieratiek :)

Celá rodina Turzíková

12.5.2020

Ivana Č.

Neskutočný prístup, rýchle, pritom dôkladné vybavenie. Láska k zvieratkám zo zamestnancov priam srší... Neobídu Vášho miláčika bez toho, aby ho, hoc aj opakovane, nepohladkali, kým Vy čakàte, aby sa zobudil.🐕. Odborné posúdenie zdravotného stavu ľuďmi, ktorých práca baví.. Sme veľmi vďační a pokiaľ bude problém, určite navštívime Vašu kliniku...

11.5.2020

Andrej S.

Občas nastanú chvíle, s ktorými vôbec nepočítame...
Chvíle, v ktorých cítime úplnú bezmocnosť, strach a smútok.
Chvíle, kde byť SILNÝ je len jediná možnosť, ktorú máme.
Chvíle, ako veľmi si uvedomuješ, ako Ti na nej/ňom záleží.
Chvíle, kedy oproti tomu čo sa deje, sú iné veci úplne nepodstatné a bezvýznamné.
Chvíle, kde sa zdajú byť minúty ako hodiny.
Chvíle plné zarmútku a výčitiek.
Viem, že existujú aj horšie veci, ale ak Vám na svojom zvierati veľmi záleží, je súčasťou rodiny, ten pochopí aké to je.
Mojej Wiky v utorok zistili rozsiahly zápal maternice, ktorý zasiahol aj obličky, v stredu ju operovali, má nasadené silné antibiotiká... 8 rokov jej nič nebolo... Bola zdravá ako repa, vždy ma čakávala pri bráne, keď som prišiel domov, ale v utorok tam nebola, ležala na svojom pelechu so smutným výrazom, nechcela ani jesť..
Už som vedel, že je zle...
PRETO veľmi pekne ďakujem veterinárnej klinike VETAXS, že sa mi o ňu postarali.
Ďakujem za ich skvelý prístup, za ich empatizmus, ľudskosť a porozumenie🙏
VEĽKÉ ĎAKUJEM 🙏🙏🙏❤️

9.3.2020

Diana K.

”Ahojte. Som yorki Charlie von Magic narodený  17.4.2006 a budem mať 14 rokov. Chcem sa poďakovať celému tímu veterinárnej kliniky Vetaxs za dlhoročnú starostlivosť o môj zdravotný stav. Pred 2 mesiacmi som absolvoval operáciu adenómu a kastráciu. Aj napriek veku sa cítim výborne, zlepšila sa mi kvalita života, som zdravý, šťastný a veselý pes. Robím radosť svojej rodine. Pred samotným zákrokom som absolvoval precíznu predoperačnú diagnostiku, ktorá mi bola doporučená (krvné testy, ...) a na základe nich mohli vykonať operáciu. Po zákroku bola majiteľka o všetkom podrobne informovaná a bola mi nastavená medikamentózna liečba. Rany sa mi krásne zahojili, ale musel som nosiť medical body, lebo som si rany chcel hrýzť. Pooperačná starostlivosť zo strany Vetaxs  je samozrejmosť a ich prístup hodnotím vysoko profesionálne a priateľsky. Ďakujeme. Diana Kostrová a Charlie.“

26.2.2020

Ivan S.

Navštevujeme túto najúžasnejšiu veterinku už niekoľko rokov a neváhame cestovať až z Bratislavy. Okrem úžasného lekára Sadloňa sme mali možnosť spoznať aj úžasného lekára Adamaťa, ktorý zoperoval nášmu miláčikovi vyskakujúce kolienko, a tak pomohol psíčka zbaviť bolesti a vrátiť mu radosť z jeho života. Už teraz sa tešíme na očkovanie a na milé stretnutie s celým kolektívom tejto profesionálnej a ľudskej veterinky.

11.12.2019

Peter a Jana

Chceme poďakovať teamu kliniky za perfektne odvedenú prácu - doktorom aj asistentke. Naša fenka je po operácii, teší sa a každým dňom sa vracia do pôvodnej kondície. Ďakujeme a prajeme šťastné a veselé! Peter a Jana

5.12.2018

Jana K.

Úprimne ďakujeme za život a uzdravenie nášho šesťročného psíka Tedyho, ktorý bol po napadnutí veľkým psom vo veľmi vážnom stave privezený na kliniku Vetaxs. Vďaka rýchlej a skutočne odborne vykonanej operácii, ktorú vykonal MVDr. Adamať, aj profesionálnemu a ľudskému prístupu ďalších lekárov, MVDr. Sadloňa, MVDr. Balajovej a p. Meškovej, psík opäť šťastne a radostne behá, z čoho máme všetci nesmiernu radosť. Kliniku odporúčame aj ostatným zvieracím pacientom. Ešte raz veľká vďaka.

30.7.2018

Ivan S.

V prvom rade naše podakovanie patrí  úžasnému MVDr. Zezulovi, ktorý mi odporučil MVDr. Sadloňa a v hodine "12-tej" som neváhal pricestovať z Bratislavy do Trenčína, kde mu diagnostikovali onemocnenie a do týždňa sa mu zlepšil jeho stav natoľko, že sa nám "vrátil" náš milovaný psík taký, akého ho poznáme. Úžasný, ľudský prístup pána doktora Sadloňa. A už len táto klinika. Ďakujeme. K poďakovaniu sa pripája aj Remusko  :) 

1.7.2018

Oľga K.


Veľmi pěkne děkuji za vyšetření Samka, skvělý přístup, velmi příjemné jednání s jasnou a plně srozumitelnou informaci o výsledku vyšetření. Kávička mi chutnala a velmi pěkne děkuji, všechen ošetřující personál fajně - ideální na naklonování i pro humální medicínu... Někteří MUDr. by měli k Vám chodit "na školení o přístupu ke klientovi."  Moc děkuji za to, jací jste a prosím, zústante tak fajn.  Olga & Samuel

19.6.2018

Mária L.


Kliniku navštevujem od jej vzniku, vždy maximálna spokojnosť, všetko na 100%.

8.6.2018

Jana G.


Pekný deň. Touto cestou sa chceme naozaj zo srdca poďakovat lekárom Sadloňovi a Adamaťovi za záchranu nášho člena rodiny yorka Tea, ktorý by pravdepodobne už nerobil radosť v našej rodine. Teo je po vložení stentu do priedušnice ako vymenený. Vďaka ochote a profesionalite týchto dvoch skvelých lekárov si Teo naplno užíva život.

28.5.2018

Peter K. 

Ďakujem predovšetkým pani doktorke Zuzane Ludvigovej za profesionálny ale aj úžasne ľudský prístup k našemu psíkovi na hospitalizácii... Energiu a lásku, ktorú mu dala sa veľmi cení! Vďaka.

24.1.2018

Andrea N.


Neskutočný ľudský prístup, každý zvierací pacient si zaslúži takú opateru ako našiel náš Remy práve tu, ďakujeme celému tímu a hlavne trpezlivému, najlepšiemu doktorovi p. Sadloňovi

5.9.2017

Lenka B.

Úžasný a profesionálny prístup lekárov a celého personálu. Veľká vďaka za liečenie našeho šteniatka Arga. 🐕 ĎAKUJEME, ĎAKUJEME, ĎAKUJEME. Odporúčame všetkým zvieracím pacientom. 😊😊😊

3.8.2017

Marta a Peter


Touto cestou by sme radi poďakovali celému personálu sestričiek na klinike VETAXS v Trenčíne a hlavne p.MVDr. Sadloňovi za príkladnú starostlivosť o nášho 14.ročného pudlíka Badyho. Keďže má svoj vek, má aj s tým spojené choroby. Boli sme veľmi milo prekvapení milím prístupom celého personálu pri jeho vyšetrení. Pán MVDr.Sadloň ho vyšetril,oboznámil nás s jeho stavom (zistil, že má choré srdiečko a zuby vo veľmi zlom stave) a nasadil mu liečbu. Po 2 mesiacoch sa stav nášho miláčika zlepšil nie 50 ale o 100 percent vďaka nariadenej liečbe. Ešte raz patrí poďakovanie MVDr.Sadloňovi za jeho ľudský prístup k nášmu Badymu a zároveň aj personálu na tejto klinike. Túto kliniku vrelo odporúčam každému, kto má doma štvornohého kamaráta. ĎAKUJEME :-))))

11.1.2017

Kamil V.

Super prístup celého personálu môžem pochváliť, odporučiť a poďakovať! 😊 ĎAKUJEM 😉

30.12.2016

Erika a Michaela

Ďakujeme za skvelú starostlivosť o našu mačaciu perepúť, Aryu, Ebony, Adelku a Mici :) Ebony p. doktorovi Sadloňovi obzvlášť za záchranu v takmer poslednej chvíli.

12.12.2016

Michal Dz.

Ďakujeme Pánom Doktorom o starostlivosť počas obdobia našej 18 ročnej mačičky. Žiaľ skrz svoj zdravotný stav sa jej už pomôcť nedalo. Tak isto aj za veľmi ľudský prístup, ako k "malým" pacientom tak k ich majiteľom. Zvyšné zvieratká behajú aj vďaka Pánom Doktorom. Ďakujem.   

29.11.2016

Martina Ž.

Chcem sa touto cestou poďakovať MVDr.Adamaťovi. Po úspešnej operácii zadnej nožičky začal náš labrador Andy zase šťastne a radostne žiť a behať bez bolestí.

29.6.2016

Jozef F.

Ďakujeme za záchranu nášho papagája, nech sa Vám darí!

29.4.2016

Oľga K. 

Moc dík, perfektní team. Přeji hodně stejně spokojených klientů. Samík a panička.

18.2.2016  

Zuzana M.

Dobrý deň :) Chcem sa aj touto cestou - na Vašej novej web stránke - poďakovať za príkladnú starostlivosť o nášho psíka Dorotku. Nech sa vám darí.