REFERENCIE

Boli ste s návštevou u nás spokojní?

Napíšte nám SEM.

V
áš názor je pre nás dôležitý.

5.12.2018

Jana K.


Úprimne ďakujeme za život a uzdravenie nášho šesťročného psíka Tedyho, ktorý bol po napadnutí veľkým psom vo veľmi vážnom stave privezený na kliniku Vetaxs. Vďaka rýchlej a skutočne odborne vykonanej operácii, ktorú vykonal MVDr. Adamať, aj profesionálnemu a ľudskému prístupu ďalších lekárov, MVDr. Sadloňa, MVDr. Balajovej a p. Meškovej, psík opäť šťastne a radostne behá, z čoho máme všetci nesmiernu radosť. Kliniku odporúčame aj ostatným zvieracím pacientom. Ešte raz veľká vďaka.  

30.7.2018

Ivan S.


V prvom rade naše podakovanie patrí  úžasnému MVDr. Zezulovi, ktorý mi odporučil MVDr. Sadloňa a v hodine "12-tej" som neváhal pricestovať z Bratislavy do Trenčína, kde mu diagnostikovali onemocnenie a do týždňa sa mu zlepšil jeho stav natoľko, že sa nám "vrátil" náš milovaný psík taký, akého ho poznáme. Úžasný, ľudský prístup pána doktora Sadloňa. A už len táto klinika. Ďakujeme. K poďakovaniu sa pripája aj Remusko  :) 

1.7.2018

Oľga K.


Veľmi pěkne děkuji za vyšetření Samka, skvělý přístup, velmi příjemné jednání s jasnou a plně srozumitelnou informaci o výsledku vyšetření. Kávička mi chutnala a velmi pěkne děkuji, všechen ošetřující personál fajně - ideální na naklonování i pro humální medicínu... Někteří MUDr. by měli k Vám chodit "na školení o přístupu ke klientovi."  Moc děkuji za to, jací jste a prosím, zústante tak fajn.  Olga & Samuel

19.6.2018

Mária L.


Kliniku navštevujem od jej vzniku, vždy maximálna spokojnosť, všetko na 100%.

8.6.2018

Jana G.


Pekný deň. Touto cestou sa chceme naozaj zo srdca poďakovat lekárom Sadloňovi a Adamaťovi za záchranu nášho člena rodiny yorka Tea, ktorý by pravdepodobne už nerobil radosť v našej rodine. Teo je po vložení stentu do priedušnice ako vymenený. Vďaka ochote a profesionalite týchto dvoch skvelých lekárov si Teo naplno užíva život.

28.5.2018

Peter K. 

Ďakujem predovšetkým pani doktorke Zuzane Ludvigovej za profesionálny ale aj úžasne ľudský prístup k našemu psíkovi na hospitalizácii... Energiu a lásku, ktorú mu dala sa veľmi cení! Vďaka.

24.1.2018

Andrea N.


Neskutočný ľudský prístup, každý zvierací pacient si zaslúži takú opateru ako našiel náš Remy práve tu, ďakujeme celému tímu a hlavne trpezlivému, najlepšiemu doktorovi p. Sadloňovi

5.9.2017

Lenka B.

Úžasný a profesionálny prístup lekárov a celého personálu. Veľká vďaka za liečenie našeho šteniatka Arga. 🐕 ĎAKUJEME, ĎAKUJEME, ĎAKUJEME. Odporúčame všetkým zvieracím pacientom. 😊😊😊

3.8.2017

Marta a Peter


Touto cestou by sme radi poďakovali celému personálu sestričiek na klinike VETAXS v Trenčíne a hlavne p.MVDr. Sadloňovi za príkladnú starostlivosť o nášho 14.ročného pudlíka Badyho. Keďže má svoj vek, má aj s tým spojené choroby. Boli sme veľmi milo prekvapení milím prístupom celého personálu pri jeho vyšetrení. Pán MVDr.Sadloň ho vyšetril,oboznámil nás s jeho stavom (zistil, že má choré srdiečko a zuby vo veľmi zlom stave) a nasadil mu liečbu. Po 2 mesiacoch sa stav nášho miláčika zlepšil nie 50 ale o 100 percent vďaka nariadenej liečbe. Ešte raz patrí poďakovanie MVDr.Sadloňovi za jeho ľudský prístup k nášmu Badymu a zároveň aj personálu na tejto klinike. Túto kliniku vrelo odporúčam každému, kto má doma štvornohého kamaráta. ĎAKUJEME :-))))

11.1.2017

Kamil V.

Super prístup celého personálu môžem pochváliť, odporučiť a poďakovať! 😊 ĎAKUJEM 😉

30.12.2016

Erika a Michaela

Ďakujeme za skvelú starostlivosť o našu mačaciu perepúť, Aryu, Ebony, Adelku a Mici :) Ebony p. doktorovi Sadloňovi obzvlášť za záchranu v takmer poslednej chvíli.

12.12.2016

Michal Dz.

Ďakujeme Pánom Doktorom o starostlivosť počas obdobia našej 18 ročnej mačičky. Žiaľ skrz svoj zdravotný stav sa jej už pomôcť nedalo. Tak isto aj za veľmi ľudský prístup, ako k "malým" pacientom tak k ich majiteľom. Zvyšné zvieratká behajú aj vďaka Pánom Doktorom. Ďakujem.   

29.11.2016

Martina Ž.

Chcem sa touto cestou poďakovať MVDr.Adamaťovi. Po úspešnej operácii zadnej nožičky začal náš labrador Andy zase šťastne a radostne žiť a behať bez bolestí.

29.6.2016

Jozef F.

Ďakujeme za záchranu nášho papagája, nech sa Vám darí!

29.4.2016

Oľga K. 

Moc dík, perfektní team. Přeji hodně stejně spokojených klientů. Samík a panička.

18.2.2016  

Zuzana M.

Dobrý deň :) Chcem sa aj touto cestou - na Vašej novej web stránke - poďakovať za príkladnú starostlivosť o nášho psíka Dorotku. Nech sa vám darí.